Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - „Hallo Szpicbródka” z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / „Hallo Szpicbródka” z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących

„Hallo Szpicbródka” z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących

Znakomity teatr w stylu retro

 

Ten spektakl wyrósł z tęsknoty za przedwojenną Warszawą, za klimatem tamtej stolicy z jej teatrami, kabaretami, artystami, kasiarzami i policjantami. Ten spektakl to pełne oryginalnego klimatu zderzenie dwóch teatrów - współczesnego i tego z 20. lecia międzywojennego – zderzenie pełne niewymuszonego humoru, aktorstwa najwyższej próby i doskonałej, retro-nowoczesnej muzyki.

 

Fundacja Kultury bez Barier zaprasza na musical „Hallo Szpicbródka” w reż. W. Kościelniaka. Spektakl dostosowany do potrzeb osób niewidomych i niesłyszących odbędzie się 18 grudnia 2014 roku o godz. 19.00 w Teatrze Syrena (Warszawa, ul. Litewska 3).  Bilety kosztują 45 PLN, a liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy więc o ich wcześniejszą rezerwację. Zgłoszenia przyjmują:

Paulina Gul

e-mail: paulina@kulturabezbarier.org

sms:  502 741 022

 

Robert Więckowski

Tel.: 501 533 371

Warszawa, dwudziestolecie międzywojenne. Teatrzyk rewiowy „Czerwony młyn” jest na krawędzi bankructwa, właściciel nie ma pieniędzy na wypłaty dla aktorów, na opłaty za wynajem Sali, na nic… Decyzja o zamknięciu sceny jest bliska. I wtedy, nieoczekiwanie, zjawia się wybawca – elegancki inżynier Fred Kampinos; zjawia się i proponuje pomoc. Szybko okazuje się jednak, że bardziej od tego, co dzieje się na scenie, Kampinos zainteresowany jest jedną z aktorek i sąsiadującym z teatrem bankiem…

 

Spektakl został dostosowany do potrzeb osób niewidomych i niesłyszących w ramach projektu „3,2,1 …Start w kulturę” dofinansowanego ze środków Miasta Stołecznego  Warszawy.  

Galeria zdjęć

  • plakat spektaklu

    plakat spektaklu

  • logo Miasta Stołecznego Warszawy

    logo Miasta Stołecznego Warszawy

Powrót do: Aktualności