Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Film "Niczego nie żałuję" bez barier!

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Film "Niczego nie żałuję" bez barier!

Film "Niczego nie żałuję" bez barier!

9 lipca 2014 (środa) - Mazowiecki Instytut Kultury - pokaz filmu "Niczego nie żałuję" z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących

 

 

 

Kruszynka z Paryża

„Niczego nie żałuję” bez barier

 

jej piosenki znają niemal wszyscy, ale film nie jest wyłącznie opowieścią o Edith Piaff - piosenkarce. „Niczego nie żałuję” to emocjonalna historia człowieka, kobiety obdarzonej nieprawdopodobnym talentem wokalnym i niewiarygodną biografią, której starczyłoby na zdecydowanie więcej, niż tylko jeden film. To opowieść o artystce, która z taką samą siłą śpiewała, kochała i niszczyła siebie.

 

Fundacja Kultury bez Barier zaprasza na pokaz „Niczego nie żałuję” w reż. Oliviera Dahana. Projekcja, opatrzona audio deskrypcją i napisami, odbędzie się w środę 9 lipca 2014 roku w Mazowieckim Instytucie Kultury (Warszawa, ul. Elektoralna 12). Początek o 17.30. Wstęp jest bezpłatny, prosimy jednak o wcześniejszą rezerwację miejsc. Zgłoszenia przyjmuje Robert Więckowski

Mail: Robert@kulturabezbarier.org

Tel.: 501 533 371

 

Pokaz zostanie poprzedzony najwyżej 30 minutową rozmową o Francji.

 

„Niczego nie żałuję” to filmowa opowieść o Edith Piaf, jednej z najbardziej znanych piosenkarek francuskich. Film, inspirowany biografią, nie jest stuprocentowo wierną faktom  relacją z życia i kariery piosenkarki, jest raczej portretem emocjonalnym, w którym nie zachowano chronologii,a fakty ubarwiono fantazją.

 


 

Film "Niczego nie żałuję" będzie wyświetlany dzięki współpracy i uprzejmości dystrybutora BEST FILM. Dziękujemy.

Logo dystrybutora BestFilm

 

 

 

Pokaz zostanie zorganizowany w ramach projektu „Zakochaj się w filmie II” dofinansowanym przez Biuro Kultury m. st. Warszawy.

Logo m.st. Warszawy

Galeria zdjęć

  • Plakat filmu

    Plakat filmu

Powrót do: Aktualności