Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Gdynia bez barier! - spektakl "Okno na parlament"

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
64%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Gdynia bez barier! - spektakl "Okno na parlament"

Gdynia bez barier! - spektakl "Okno na parlament"

21 listopada (sobota) o godz. 19:00 - Teatr Muzyczny w Gdyni - spektakl "Okno na Parlament", godz. 18:00 - warsztaty do spektaklu, zbiórka przy kasie Nowej Sceny


Blisko dwie godziny oczyszczającego śmiechu, tak o spektaklu „Okno na parlament” w Teatrze Muzycznym w Gdyni rozpisywała się Wyborcza. 

 

21 listopada (sobota) o godz. 19:00 zapraszamy osoby niewidome i niesłyszące na dostosowany do ich potrzeb spektakl „Okno na Parlament” w reżyserii Marcina Sławińskiego. Musical ten będzie opatrzony audiodeskypcją i napisami dla niesłyszących! Dodatkowo dla naszych odbiorców zostanie przygotowany warsztat o przedstawieniu! Warsztat zaczyna się o 17:30, zbiórka przy kasie Nowej Sceny.

 

Dysponujemy 30 bezpłatnymi biletami dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu, którzy pozytywnie odpowiedzą na nasze zaproszenie!

Bilety można zamawiać u Ani Żórawskiej. Tel. kom 512 396 475, rezerwacje@kulturabezbarier.org

Koniecznie włączcie się w Teatrosferę bez barier!

 


Więcej o spektaklu:

W OKNIE NA PARLAMENT główny bohater jest ministrem, który zafundował sobie na konto rządu apartament we wspaniałym hotelu, by tam spędzić noc z kochanką. Jednak romans zakłóca szereg niecodziennych postaci m.in. gapowaty sekretarz, wścibski kierownik hotelu, tajemnicza szafa i... trup!

Szalone tempo i zaskakujące zwroty akcji to tylko niektóre z wielu określeń pasujących do twórczości docenianego przez widzów i krytyków angielskiego dramaturga, laureata Order of the British Empire. Najważniejszym czynnikiem decydującym o ogromnej popularności twórczości Raya Cooneya jest HUMOR.

 

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Kultura Dostępna.

Logo Programu Kultura Dostępna

Galeria zdjęć

  • Plakat spektaklu

    Plakat spektaklu "Okno na parlament"

Powrót do: Aktualności