Fundacja Kultury Bez Barier - TR Warszawa bez barier

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / TR Warszawa bez barier

TR Warszawa bez barier

Spektakl „Krum” Hanocha Levina w reż. K. Warlikowskiego z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących

 

Na początku wielkie plany, a po kilkudziesięciu latach świadomość, że nie udało się prawie nic, że cała spuścizna minionego to niezrealizowane marzenia, porzucone kobiety, umierający najbliżsi przyjaciele. Kolejne próby rozpaczliwego poszukiwania szczęścia to kolejne porażki, pomyłki, dowody na brzydotę życia bez miłości. W czasie „Kruma” smutkiem i ironią wieje ze sceny, smutkiem tym większym, że towarzyszy mu świadomość, iż oglądana historia dzieje się codziennie i od zawsze, jest właściwa każdemu pokoleniu, w którym tylko nieliczni osiągają szczęście i zadowolenie. I jeszcze jedna cecha charakterystyczna dla tego spektaklu – doskonałe aktorstwo.

 

„Krum” otwiera cykl spotkań z TR bez barier (audiodeskrypcja, napisy dla niesłyszących). Każdy spektakl będzie poprzedzony spotkaniem warsztatowym (wprowadzenie w tematykę sztuki, w teatr charakterystyczny dla danego reżysera, opowieść o scenografii). Dlatego też do teatru będzie można przyjść już wcześniej. Tym razem zapraszamy na godz. 19.00, choć spektakl zaczyna się dopiero o 20.30. 

 

Zapewniamy tłumacza języka migowego (PJM) i pętlę indukcyjną.

 

Bilety kosztują 20 złotych, liczba miejsc ograniczona, zgłoszenia przyjmuje Ania Żórawska

e-mail: ania@kulturabezbarier.org

Tel.: 22 100 36 94

 

Fundacja Kultury bez Barier jest partnerem Fundacji Generacja TR WARSZAWA w ramach programu "Audiodeskrypcja w TR - warsztaty wiedzy o teatrze dla niewidomych" współfinansowanego ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

Galeria zdjęć

  • zdjęcie ze spektaklu

    zdjęcie ze spektaklu

  • logo Fundacji Generacja TR Warszawa

    logo Fundacji Generacja TR Warszawa

  • logo m.st.Warszawy

    logo m.st.Warszawy