Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Magia radia - zapraszamy na warsztaty dziennikarskie

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
64%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Magia radia - zapraszamy na warsztaty dziennikarskie

Magia radia - zapraszamy na warsztaty dziennikarskie

Sposób na życie

Masz głowę pełną pomysłów, jesteś ciekawy/ ciekawa świata, lubisz rozmawiać z ludźmi, czujesz się swobodnie w czasie publicznych wystąpień? Jeśli odpowiedziałeś/ odpowiedziałaś cztery razy „tak” mamy dla Ciebie propozycję – może chciałbyś/ chciałabyś spróbować swych sił w profesji radiowca – DJ prowadzącego program, dziennikarza zbierającego i prezentującego informacje...

 

Fundacja Kultury bez Barier zaprasza osoby z niepełnosprawnością na warsztaty dziennikarskie przygotowujące do pracy w radiu. Warsztaty odbędą się w Warszawie w Radiu Bemowo.FM i będą trwały około 2 miesięcy. Najlepsi dostaną szansę regularnego prowadzenia programów radiowych i prezentowania przygotowanych przez siebie informacji.

 

Na zgłoszenia czekamy do 5 września 2014 roku do godz. 23.59. CV (w przypadku PDF prosimy również o załączenie wersji w doc. Lub docx.) należy przesyłać na adres mailowy:

fundacja@kulturabezbarier.org

Pierwszym etapem wyboru kandydatów będą przesłuchania w studiu radiowym. O terminie przesłuchań poinformujemy telefonicznie/ mailem.

 

Liczba miejsc jest ograniczona, doświadczenie w dziennikarstwie nie jest niezbędne. Prosimy o zgłoszenia wyłącznie od tych osób, które będą w stanie uczestniczyć w warsztatach organizowanych od poniedziałku do piątku (ok. dwóch spotkań w tygodniu).    

Galeria zdjęć

  • logo Bemowo.FM

    logo Bemowo.FM

Powrót do: Aktualności