Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza na warsztaty w PJM!

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza na warsztaty w PJM!

Muzeum Łazienki Królewskie zaprasza na warsztaty w PJM!

8 czerwca 2014 (niedziela) g. 13:00, 14:00, 15:00 - Muzeum Łazienki Królewskie - warsztaty "Bajki filozoficzne o wolności" z tłumaczeniem na PJM

 

 

 

Muzeum Łazienki Królewski zaprasza w niedzielę 8 czerwca na warsztaty „Bajki filozoficzne o wolności”.

 

 

Zaproszenie w PJM

 

 

Tematem warsztatów będą starożytne bajki i legendy, w których ukryte jest wiele rad jak postępować w życiu. Przez wieki nie straciły one na aktualności. Są ważne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych w różnych częściach świata.

 

 

 

Podczas godzinnych warsztatów poznamy opowieść filozoficzną, która zainspiruje nas do działań artystycznych i teatralnych. Wspólnie wykonamy papierowe ptaki orgiami, kolorowe latawce i instalacje przestrzenne w ogrodzie. Odkryjemy także wiele znaczeń słowa wolność i odpowiemy na pytanie co dla mnie oznacza być wolnym.

 

 

 

Spotkania z bajkami opowiadanymi nie tylko słowem, ale i obrazem, nastrojem i przyrodą prowadzą edukatorzy i tłumacz polskiego języka migowego.

 

 

Spotkania rozpoczynają się o godz. 13.00, 14.00, 15.00 w strefie leżakowania przed Nową Oranżerią w Ogrodzie Łazienkowskim. O każdej godzinie temat warsztatów będzie związany z inną bajką.

 

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 

 

 

Warsztaty „Bajki filozoficzne” są częścią programu Pikniku Wolności z okazji 25.rocznicy wolnych wyborów. Tego dnia w Łazienkach Królewskich odbędą się również spotkania z autorami książek o wolności, instalacja artystyczna oraz rozdawane będą spacerowiczom cytaty z dzieł polskich poetów XX wieku.

 

 


 

 

 

Galeria zdjęć

  • Plakat - zaproszenie na warsztaty

    Plakat - zaproszenie na warsztaty

Powrót do: Aktualności