Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - MUZEUM SPOTYKA… - nabór do projektu

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / MUZEUM SPOTYKA… - nabór do projektu

MUZEUM SPOTYKA… - nabór do projektu

MUZEUM SPOTYKA… to inicjatywa kulturalno-społeczna zakładająca wypraco­wanie nowego modelu wolontariatu muzealnego w oparciu o dziedzictwo kulturowe Łazienek Królewskich oraz kompe­tencje i zdolności wolontariuszy.

MUZEUM SPOTYKA…  to inicjatywa kulturalno-społeczna zakładająca wypraco­wanie nowego modelu wolontariatu muzealnego w oparciu o dziedzictwo kulturowe Łazienek Królewskich oraz kompe­tencje i zdolności wolontariuszy.

 

Projekt polega na stworzeniu międzypokoleniowego zespołu wolontariuszy, którego członkowie – po gruntownym szkoleniu merytorycznym i metodycznym – opracują autorskie zajęcia inspirowane kulturą i sztuką XVIII wieku oraz zbiorami muzealnymi Łazienek.

Zajęcia skierowane będą do dzieci i młodzieży z klas o profilu integracyjnym ze szkół i przedszkoli w województwie mazowieckim.

 

 

Muzeum Spotyka… to wymiana wiedzy, pasji i kompetencji (pomiędzy muzeum, wolontariuszami i uczestnikami zajęć) oraz promocja wolontariatu jako spo­sobu na aktywne uczestnictwo w kulturze.

 

 

kontakt: Agata Pietrzyk-Sławińska

a.pietrzyk@lazienki-królewskie.pl

798 993 203

 

więcej informacji o projekcie: http://www.lazienki-krolewskie.pl/pl/edukacja/wolontariat-z-kultura/wolontariat-z-kultura/wolontariat-z-kultura-muzeum-spotyka-zostan-wolontariuszem  

Galeria zdjęć

  • Logo projektu

    Logo projektu

Powrót do: Aktualności