Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Poruszone zdjęcia

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Poruszone zdjęcia

Poruszone zdjęcia

Fotografia i MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w "Zakochaj się w kulturze"

 

Fotografia to nie tylko obraz, ale także myśl, ruch, , emocje. Fotografię można poznawać wzrokiem, ale można też słowem, dotykiem, wyobraźnią, można przy niej milczeć, ale można też o niej rozmawiać. Za pomocą metafor,  analogii oraz specjalnie przygotowanych materiałów, poznamy niewizualne wartości fotografii jak również stworzymy subiektywny słownik faktur.

 

Fundacja Kultury bez Barier i MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej zapraszają na dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu spotkanie z fotografią, z poszukiwaniami podejmowanymi przez współczesnych artystów-fotografików, ze stawianymi przez nich pytaniami i sugestiami odpowiedzi. W ramach warsztatów odbędzie się spotkanie z Wojciechem Wilczykiem -  fotografem, poetą, autorem esejów oraz tekstów krytycznych o sztuce, kuratorem wystaw, twórcą m.in. projektu Niewinne oko nie istnieje.

 

Opatrzone audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy spotkanie odbędzie się 11 grudnia 2013 roku w Muzeum Sztuki Współczesnej Mocak (Kraków, ul. Lipowa 4). Początek o godzinie 16.00.

 

Wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc jest jednak ograniczona, prosimy więc o ich wcześniejszą rezerwację. Zgłoszenia przyjmuje Ania Żórawska:

e-mail: ania@kulturabezbarier.org

tel.: 22 100 36 94

 

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu “Zakochaj się w kulturze” dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  

 

Galeria zdjęć

  • fotografia - MOCAK

    fotografia - MOCAK

  • logo Ministrestwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

    logo Ministrestwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Powrót do: Aktualności