Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Przebojowa komedia z Francji bez barier! W Poznaniu!

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Przebojowa komedia z Francji bez barier! W Poznaniu!

Przebojowa komedia z Francji bez barier! W Poznaniu!

9 listopada 2015 (poniedziałek) godz. 17.00 - Kino Muza w Poznaniu - pokaz filmu "Za jakie grzechy, dobry Boże?" z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszącychMozaika obyczajów a konserwatyzm = dobra zabawa gwarantowana

 

 

Fundacja Kultury bez Barier i Kino Muza w Poznaniu zapraszają na pokaz opatrzonego audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących filmu „Za jakie grzechy, dobry Boże” w reżyserii De Chauverona Philippe’a . Film zostanie wyświetlony 9 listopada 2015 roku w Kinie Muza, ul. Święty Marcin 30. Początek o godzinie 17.00.

Zdjęcie z filmu Za jakie grzechy dobry Boże

Wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc jest jednak ograniczona, prosimy więc o ich wcześniejszą rezerwację. Zgłoszenia przyjmuje:

Anna Żórawska

tel.kom.512 396 475, rezerwacje@kulturabezbarier.org

 

 

 

Największy francuski przebój 2014 roku: 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w reszcie Europy! A sale kinowe pękały w szwach i zanosiły się śmiechem. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców – żeby dobrze wyszły za mąż.

 

 

Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?

Przebojowa komedia, która jest remedium na nasze uprzedzenia i napięcia współczesnego świata – nie próbuje go zmienić, ale rozbroić śmiechem.

Galeria zdjęć

  • Plakat filmu Za jakie grzechy dobry Boże

    Plakat filmu Za jakie grzechy dobry Boże

  • logo partnera - Future Voice System

    logo partnera - Future Voice System

Powrót do: Aktualności