Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - „Najlepszy” – pokaz bez barier dla najlepszej publiczności

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / „Najlepszy” – pokaz bez barier dla najlepszej publiczności

„Najlepszy” – pokaz bez barier dla najlepszej publiczności

Otwieramy kolejny sezon filmowych pokazów bez barier w ramach projektu "Rodzina kinomaniaków". Dzięki Fundacji Katarynka, na dobry początek, zaprezentujemy "Najlepszego" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Film zostanie wyświetlony w wersji z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących.
 
Pokaz odbędzie się 19 lutego (poniedziałek) o godzinie 17:30 w Kinotece, Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, wejście od Al. Jerozolimskich
 
Zgodnie z ideą pokazów "Rodziny kinomaniaków", w trakcie trwania seansu, dziećmi zaopiekują się wykwalifikowani animatorzy. Podczas rezerwacji miejsc prosimy o zgłoszenie liczby dzieci, ich wieku i ewentualnych specjalnych potrzeb, tak abyśmy mogli zapewnić im jak najlepszą opiekę.
 
 „Najlepszy” to najnowsze dzieło Łukasza Palkowskiego, reżysera hitu „Bogowie”. Ten film to jak pisze Michał Oleszczyk: „Hit długodystansowca”. Dajcie się ponieść hipnotycznej magii srebrnego ekranu. Będzie to historia prawdziwa, historia o drodze „przez ciernie do gwiazd”. To opowieść o życiu Jerzego Górskiego: polskiego triathlonisty i zdobywcy tytułu "podwójnego Ironmana”. Główny bohater zaczyna swoją drogę jako długowłosy blond-hipis, nastoletni narkoman w peerelowskiej Legnicy. Dokąd i jak poprowadzą go koleiny losu? Czy to prawda, że najlepsze scenariusze filmowe pisze samo życie? Przekonajcie się sami.
 
 
Najlepszy
reżyseria: Łukasz Palkowski
scenariusz: Agatha Dominik, Maciej Karpiński
Czas trwania: 1 godz. 50 min.
 
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje rezerwacja miejsc:
tel/SMS: 512 396 475 
 
Kolejne pokazy, w ramach projektu "Rodzina kinomaniaków", będą odbywały się w trzeci poniedziałek miesiąca, z wyjątkiem października. O tytułach prezentowanych filmów będziemy informowali na bieżąco. Ale już dziś warto zapisać te daty w kalendarzu.
 
Kalendarz projekcji:
19 marca godz. 17:30
15 kwietnia godz. 17:30
21 maja godz. 17:30
18 czerwca godz. 17:30
16 lipca godz. 17:30
20 sierpnia godz. 17:30
17 września godz. 17:30
8 października godz. 17:30
19 listopada godz. 17:30
 
 
 

 

Pokaz filmu jest organizowany w ramach projektu "Rodzina kinomaniaków" dofinansowanego ze środków Miasta Stołecznego Warszawy

Logo projektu Rodzina kinomaniakówLogo miasta stołecznego Warszawy

Galeria zdjęć

  • Plakat filmu

    Plakat filmu "Najlepszy"

Powrót do: Aktualności