Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Serbia bez barier!

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
64%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Serbia bez barier!

Serbia bez barier!

9 czerwca 2015(wtorek) godz.17:00 - Tyflogaleria PZN (ul.Konwiktorska 9, Warszawa) - pokaz filmu "Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową" z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących

 

 

O filmie:

Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości. Jedność w wielości to motto Unii Europejskiej. Aby do niej wejść, trzeba spełnić wiele warunków. Kochając się z gośćmi z zagranicy, belgradczycy są przynajmniej o krok bliżej do Europy.

 

 

Fundacja Kultury bez Barier zaprasza wszystkich na pokaz „Przewodnik po Belgradzie z piosenka weselna i pogrzebową” Bojana Vuleticia, obrazu nagradzanego na festiwalach filmowych na całym świecie. Film zostanie wyświetlony 9 czerwca (wtorek) w Tyflogalerii PZN (ul. Konwiktorska 9, Warszawa). Projekcja będzie dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu. Początek o godz. 17.00.

 

Wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc jest jednak ograniczona, prosimy więc o ich wcześniejszą rezerwację. Zgłoszenia przyjmują Paulina Gul i Robert Więckowski

e-mail: paulina@kulturabezbarier.org

SMS: 502 741 022 

tel: 501 533 371

 


 

Spotkanie zostanie zorganizowane w ramach małego grantu "Film dla każdego" dofinansowanego z budżetu Biura Kultury Urzędu m.st. Warszawy.

Logo m.st.Warszawy

Galeria zdjęć

  • Plakat filmu Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

    Plakat filmu Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

Powrót do: Aktualności