Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Spotkanie z Antonim Liberą bez barier

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
64%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Spotkanie z Antonim Liberą bez barier

Spotkanie z Antonim Liberą bez barier

Spotkanie z Antonim Liberą z tłumaczeniem na język migowy, pętlą indukcyjną

 

Spotkanie z Antonim Liberą wokół opowiadania "Widok z góry i z dołu" z tomu "Niech się panu darzy". Restauracja Kotłownia (Pawła Suzina 8) 1 października, godz. 18.00 materiały dla osób niewidomych.

 

Trzy krótkie, wciągające bez reszty opowiadania, jedna niezbyt gruba książka, a w niej spotkanie z literaturą najwyższej próby, ze słowami mierzącymi się z pamięcią i pogrążonymi w tajemnicy i melancholii. Jeden tryptyk, trzej bohaterowie i trzy razy wyrażone metafizyczne poczucie dziwności istnienia, trzy razy zadane pytanie o zagadkę czasu, przypadek i przeznaczenie. To wszystko można znaleźć w „Niech się Panu darzy” - najnowszej książce Antoniego Libery, jednego z najznakomitszych polskich literatów. Zapraszamy do lektury i na spotkanie z autorem, które odbędzie się w miejscu silnie nacechowanym prozą – w Kotłowni - obecnej w drugim opowiadaniu tryptyku, w „Widoku z dołu i z góry”. Będzie o literaturze, czasie, przeznaczeniu, o Żoliborzu...


Spotkanie poprowadzi Robert Więckowski.


Osoby niewidome i niedowidzące mogą wypożyczyć książkę w wersji elektronicznej korzystając z serwisu wypożyczeń on line Działu Zbiorów dla Niewidomych Głównej Biblioteki Pracy i Zabezpieczenia Społecznego (www.dzdn.pl)

 

 Wstęp wolny.

Obowiązuje rezerwacja miejsc: fundacja@kulturabezbarier.org

Tel. 22 100 36 94

 

 

Galeria zdjęć

  • okładka

    okładka "Niech się panu darzy"

Powrót do: Aktualności