Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Warszawa - Spektakl „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Warszawa - Spektakl „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy

Warszawa - Spektakl „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na język migowy

Teatr BAJ w Warszawie, 23 maja 2013 r., godz. 12:15

 


Myszy w fortepianie, wiewiórki w surducie, trzy chomiki w dzbanie, a pytony w bucie… Kto mógłby w takim domu wytrzymać?! Tylko Doktor Dolittle, który bardzo kochał zwierzęta i jako jedyny człowiek rozumiał ich mowę. Na wiadomość o epidemii wśród afrykańskich małp wyruszył na Czarny Ląd, aby je ratować. Wraz z nim popłynęli nieodłączni: papuga Polinezja, piesek Jip, kaczka Dab-Dab i prosiątko Geb-Geb. Była to misja pełna przygód i niebezpieczeństw – spotkali groźnych wojowników, trafili do więzienia i walczyli z piratami. Zyskali też nowych przyjaciół.

 

Fundacja Kultury bez Barier zaprasza młodych widzów z niepełnosprawnością wzroku i słuchu na dostosowany do ich potrzeb spektakl „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”.

 

Przedstawienie opatrzone audiodeskrypcją i tłumaczone na język migowy (Tomasz Smakowski) odbędzie się 23 maja 2013 roku, początek o 12.15.

Historia doktora Dolittle będzie opowiedziana w Teatrze Baj (Warszawa, ul. Jagielońska 28). Bilety kosztują 15 zł.

Liczba miejsc ograniczona, prosimy więc o ich wcześniejszą rezerwację.

 

ZGŁOSZENIA

Opiekunów dzieci niesłyszących oraz dzieci niewidomych zapraszamy do zgłaszania się w Biurze Organizacji Widowni Teatru Baj - tel. 22 619 80 77 wew. 115 (poniedziałek - piątek od 9:00 do 16:00).

 

Przygotowany przez Teatr Baj „Doktor Dolittle” to kalejdoskop kolorów, świateł i dźwięków, to pełna dynamizmu i muzyki opowieść z wieloma zaskakującymi chwilami, to odważnie zrealizowana przeplatanka gry prawdziwych aktorów i animacji. Wszystko układa się w całość, która trafia nie tylko do dzieci, ale i do ich dorosłych opiekunów.

 

 

Spektakl został dostosowany do potrzeb widzów z niepełnosprawnością wzroku i słuchu przez Fundację Kultury bez Barier w ramach projektu „W kulturze bez barier – teatr” ze środków m.st  Warszawy.

 

Galeria zdjęć

  • zdjęcie ze spektaklu

    zdjęcie ze spektaklu

  • logo m.st.Warszawy

    logo m.st.Warszawy

Powrót do: Aktualności