Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Zapraszamy do Sceny na Woli na spektakl!

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
64%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Zapraszamy do Sceny na Woli na spektakl!

Zapraszamy do Sceny na Woli na spektakl!

2 czerwca 2015(czwartek) godz. 19:00 - Teatru Dramatyczny Scena na Woli - spektakl "Dziwny przypadek psa nocną porą" z napisami dla niesłyszących i audiodeskrypcją

 

 

Bilety kosztują 15 zł dla osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów. Liczba miejsc ograniczona, więc prosimy o rezerwację u Ani Żórawskiej

Tel/SMS 512 396 475

E-mail rezerwacje@kulturabezbarier.org

 

Poznajcie Christophera jest matematycznym geniuszem i wie prawie wszystko o astronomii. Nie lubi tłumów, boi się obcych, nie odczytuje uczuć ani metafor. Właśnie został oskarżony o zabicie psa sąsiadki i postanowił sam znaleźć winnego. W trakcie śledztwa, odkrywa niewygodne tajemnice rodzinne i choć nigdy wcześniej nie opuścił samodzielnie własnej ulicy, wyrusza w ekscytującą wyprawę do Londynu.

Niezwykła opowieść o miłości, marzeniach i przełamywaniu własnych ograniczeń. Świat widzimy oczami młodego outsidera, który szczegółowo zapisuje każdy dzień.

Adaptacja światowego bestsellera Marka Haddona, książki, która zdobyła siedemnaście nagród literackich. Autorem adaptacji jest Simon Stephens jeden z najwybitniejszych współczesnych dramatopisarzy. Historia, która podbiła serca widzów w Londynie i na Broadwayu.

 


 

Projekt dofinansowano ze środków m.st.Warszawy w ramach małego grantu

Logo m.st. Warszawy

Galeria zdjęć

  • Plakat spektaklu

    Plakat spektaklu

Powrót do: Aktualności