Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Zapraszamy na film "Jak w niebie" bez barier w najbliższy poniedziałek!

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Zapraszamy na film "Jak w niebie" bez barier w najbliższy poniedziałek!

Zapraszamy na film "Jak w niebie" bez barier w najbliższy poniedziałek!

1 czerwca 2015 (poniedziałek) godz.17.30 - Mazowiecki Instytut Kultury - pokaz filmu "Jak w niebie" z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących

 

 

Muzyka otwartego serca

„Jak w niebie” bez barier

 

 

Wszystko zależy od widza. Może on uznać ten film za niezwykle ciepłą i pełną optymizmu bajkę, może też przyjąć, że takie rzeczy jednak się zdarzają, że nie wszystko jest aż tak złe, jak na co dzień się wydaje. W jednym i w drugim wypadku werdykt będzie podyktowany raczej sercem, niż umysłem, bo „Jak w niebie” ogląda się przede wszystkim uczuciami, a nie intelektem.

 Plakat filmu "Jak w niebie".uśmiechnięci mężczyzna i kobieta mają usta blisko siebie.

 

Fundacja Kultury bez Barier zaprasza na „Jak w niebie” Kaya Pollaka. Stworzony w Szwecji film zostanie pokazany w poniedziałek 1 czerwca 2015 roku w Mazowieckim Instytucie Kultury (Warszawa, ul. Elektoralna 12). Początek o 17.30. Wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc jest jednak ograniczona, prosimy więc o ich wcześniejszą rezerwację. Zgłoszenia przyjmują Paulina Gul i Robert Więckowski:

 

e-mail – paulina@kulturabezbarier.org

sms – 502 741 022

tel. – 501 533 371

 

 

“Jak w niebie” to opowieść o ludziach mieszkających w niewielkim, prowincjonalnym miasteczku. Pewnego dnia do miasteczka wraca, urodzony w nim, światowej sławy dyrygent Daniel Daréus i, zupełnie niechcący, zmienia jego mieszkańców. Daniel jest po zawale i pierwszy raz od kilkudziesięciu lat ma ogromnie dużo wolnego czasu, z którym może robić, co tylko chce. Tak naprawdę, to nie chce robić nic, ale – nie potrafiąc odmówić pastorowi - zaczyna prowadzić miejscowy, złożony wyłącznie z amatorów chór. Efekty jego pracy są zadziwiające, grupowe śpiewanie staje się dla mieszkańców miasteczka sposobem na znalezienie swego prawdziwego, szczęśliwego „ja”. Muzyka dzień po dniu otwiera kolejne serca...

 

 


 

Film zostanie opatrzony audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących w ramach projektu FILM DLA KAŻDEGO dofinansowanego ze środków Biura Kultury Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach małego grantu.

Logo m.st.Warszawy

Galeria zdjęć

  • Kadr z filmu

    Kadr z filmu "Jak w niebie"

  • Plakat filmu

    Plakat filmu "Jak w niebie"

Powrót do: Aktualności