Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Zapraszamy na film "Pilecki" bez barier!

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Zapraszamy na film "Pilecki" bez barier!

Zapraszamy na film "Pilecki" bez barier!

23 listopada (poniedziałek) godz. 17.30 - Mazowiecki Instytut Kultury - pokaz filmu "Pilecki" z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących

 

 

Film ,,Pilecki” to polski fabularyzowany dokument w reżyserii Mirosława Krzyszkowskiego przedstawiający historię rotmistrza Witolda Pileckiego od czasów jego młodości, poprzez działania w czasie II wojny światowej, aż do uwięzienia i śmierci w maju 1948 roku.

 

Historia, którą udało się opowiedzieć, dzięki zebranym pieniądzom od darczyńców w ramach akcji "Projekt Pilecki". Czy reżyserowi, aktorom udało się przedstawić tragiczne losy polskiego rotmistrza, który przeszedł bitwę warszawską, okupację hitlerowską, a także przeżył uwięzienie w obozie koncentracyjnym Auschwitz? Przekonajcie się sami.

 

Fundacja Kultury bez Barier zaprasza na film "Pilecki" z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących w Mazowieckim Instytucie Kultury 23 listopada 2015 o 17.30. Liczba miejsc ograniczona, prosimy o ich rezerwację:

 

e-mail: rezerwacje@kulturabezbarier.org

tel/SMS: 512 396 475

 


 

Pokaz filmu odbędzie się w ramach projektu "Włączeni w historię II" dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w ramach programu Patriotyzm Jutra 2015

Logo projektu Włączeni w historięLogo programu Patriotyzm JutraLogo Muzeum Historii Polski

Galeria zdjęć

  • Plakat filmu Pilecki

    Plakat filmu Pilecki

Powrót do: Aktualności