Fundacja Kultury Bez Barier - Aktualności - Zapraszamy na piękny film z audiodeskrypcją!

Szybkie linki

Kultura bez barier


Wyszukaj

Wyszukiwarka

Ustawienia

Czcionka:

Facebook

Sonda

Czy Twoim zdaniem kultura w Polsce jest dostępna?

Wybierz odpowiedź
63%
34%
2%

Jesteś tutaj:Strona główna / Aktualności / Zapraszamy na piękny film z audiodeskrypcją!

Zapraszamy na piękny film z audiodeskrypcją!

18 czerwca(piątek) godz. 18:00 - kino Wisła - pokaz filmy "Kauwboy. Chłopiec i kawka" z audiodeskrypcją w ramach festiwalu Kino w Trampkach, cena biletu: 12zł

 

 

Serdecznie zapraszamy na pokaz ciepłego i mądrego "Kauwboy. Chłopiec i kawka", zadowoleni będą dorośli i dzieci. Jest to jedyna szansa, żeby w Polsce zobaczyć nagradzany film z Holandii, i to jeszcze z audiodeskrypcją.

 

Pokaz odbędzie się w kinie Wisła, cena biletu:12zł, prosimy o zgłaszanie chęci przyjścia do Pauliny Gul:

 

e-mail: paulina@kulturabezbarier.org

SMS: 502 741 022

tel:512 396 475

 

Opis filmu:

 

Jojo, żywy 10-latek, którego życie rodzinne nie jest usłane różami, znajduje pociechę w małym, porzuconym ptaszku. Wyjątkowa przyjaźń, jaka tworzy się między nim a ptakiem, daje mu siłę, by burzyć mury.

Młoda kawka wypada z gniazda… Trafia prosto w ręce Jojo. Chłopiec natychmiast odnajduje się w roli taty małego ptaszka. Kawka nie mogła trafić lepiej! 10 – letni Jojo większość czasu spędza sam, dlatego z radością i oddaniem całą swoją energię poświęca na kurację swego małego przyjaciela. Gdy ojciec odnajduje kawkę w domu, każe Jojo zanieść ją z powrotem do lasu. Uważa, że chłopiec krzywdzi zwierzaka oswajając go. Z decyzją ojca nie ma dyskusji, ale Jojo też już nie jest małym chłopcem – ma poczucie odpowiedzialności, swoje uczucia i swoje zdanie. Czy ojciec weźmie to pod uwagę i zmieni stosunek do syna?

Galeria zdjęć

  • Plakat filmu

    Plakat filmu

  • Kadr z filmu

    Kadr z filmu

Powrót do: Aktualności