Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Artykuł

4
mar
2024

14 grudnia: pokaz filmu „Chłopi” z dostępnością. Kup bilet.

Grafika promująca dostępny seans filmu "Chłopi". Grafika kolażowa. Na grafice znajduje się postać Jagny wyglądająca jak namalowana na obrazie. Obok ramka z tekstem: Chłopi. 14 grudnia, godzina 18:00. Kino Praha, ul. Jagiellońska 26, Warszawa. Bilety: 19 zł - bilet normalny: 17 zł - bilet ulgowy. Kup na: link do biletów lub zarezerwuj - tel. / SMS: +48 795 127 921. Pod spodem piktogramy: audiodeskrypcji, napisów dla niesłyszących, pętli indukcyjnej, dostępności dla osób poruszających się na wózku oraz logotypy: Fundacji Kultury bez Barier i Kina Praha.

WARSZAWA: Dostępny pokaz filmu „Chłopi”. Bilety w atrakcyjnych cenach już dostępne!

[ZAPROSZENIE W PJM]

Co jest najlepsze na zimowe wieczory? Kino z FKBB! Dlatego zapraszamy Was w przyszły czwartek, 14 grudnia o godz. 18:00 na dostępny seans polskiego kandydata do Oscara! Film „Chłopi” oglądać będziemy tym razem w Kinie Praha przy ulicy Jagiellońskiej 26, w Warszawie.

Podczas seansu zapewniamy: audiodeskrypcję, napisy dla niesłyszących, pętlę indukcyjną, dostępność dla osób poruszających się na wózkach, asystę w dotarciu z najbliższego przystanku do kina i z kina na przystanek. Zapowiedź przed filmem będzie tłumaczona na PJM.

Wstęp na pokaz jest biletowany. Bilety w cenie 19 zł (normalny) i 17 zł (ulgowy)* kupisz online: KUP BILET lub w kasie kina. Rezerwacje tel./SMS: +48 795 127 921. Zarezerwowane bilety będzie można odebrać pół godziny przed seansem.

*Tak, bilet ulgowy obejmuje osoby z niepełnosprawnościami!

Dostępność: Poinformuj nas o swoich potrzebach w FORMULARZU DOSTĘPNOŚCI.

Opis filmu: „Chłopi” Na tle zmieniających się pór roku i sezonowych prac polowych rozgrywają się losy rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny. To właśnie kobiety, w szczególności tragiczna postać Jagny, znajdą się w sercu fabuły. Unikalny mikroświat wiejskiej wspólnoty stanie się pretekstem do opowiedzenia uniwersalnej i niesamowicie aktualnej historii. Historii o tragicznej miłości i życiu w małej społeczności, gdzie reguły i brutalne zasady gry wyznaczają każdemu określone miejsce w grupie, a wyjście poza ciasne ramy grozi upokorzeniem i odrzuceniem. Czas trwania: (114 minut).

Uwaga! Kino Praha jest zarządzane przez Mazowiecki Teatr Muzyczny. Jeśli zobaczysz na stronie logo tego teatru, to nie pomyliłeś / pomyliłaś się. 

Do zobaczenia!

KUP BILET