Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Artykuł

28
mar
2025

28 kwietnia – 5 maja 2023. Wydarzenia dostępne

Grafika promująca Konferencję. Granatowe tło, a na nim zdjęcie uśmiechniętej Ani Żórawskiej. Napis: Anna Żórawska. 31.05.2023 Centrum Konferencyjne Polin ul. M. Anielewicza 6, Warszawa. Obok zdjęcia kolorowa grafika narysowana jedną linią, przedstawiająca różne kobiety. Na grafice napis: Konferencja Make The CHANGE. U góry i u dołu grafiki logotypy organizatorów i partnerów.

Konferencja: MAKE THE CHANGE – Jak prowadząc firmę zmieniać świat na lepsze? 

31 maja zapraszamy Was do Centrum Konferencyjnego Polin na wyjątkową Konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet: MAKE THE CHANGE – Jak prowadząc firmę zmieniać świat na lepsze?  Fundacja Kultury bez Barier jest partnerem Konferencji i zapewnia dostępność wydarzenia, a Prezeska Fundacji – Ania Żórawska wystąpi na niej w roli prelegentki. 

Podczas wydarzenia wraz z ponad 20 ekspertkami_ami będziemy rozmawiać o trendach i realnych wyzwaniach biznesu. A także o tym, jak prowadzenie biznesu może wpłynąć na otoczenie (w tym środowisko naturalne) i społeczność oraz jak tworzyć przyjazne miejsca pracy!

UWAGA 1:  Wydarzenie jest płatne! Informacje o biletach i program Konferencji znajdziecie na stronie pod linkiem: BILETY I PROGRAM.

UWAGA 2: Ze względu na ograniczoną ilość miejsc i naszą chęć by wszystkie zainteresowane osoby z naszej społeczności mogły wziąć udział – PROSIMY! Zanim kupicie bilety, napiszcie do nas mailowo na adres: rezerwacje@kulturabezbarier.org. W tytule wpiszcie: Dostępność MTC, a w treści powiadomcie nas o swoich potrzebach i poczekajcie na nasze zatwierdzenie. 

W trakcie Konferencji zapewniamy:

  • dostępność dla osób z niepełnosprawnością wzroku – asysta w dostaniu się na aulę konferencyjną oraz odpowiednio przygotowane prezentacje prelegentów;
  • tłumaczenie wystąpień na polski język migowy;
  • pętlę indukcyjną.

Konferencja skierowana jest do WSZYSTKICH osób zainteresowanych tematami: biznesu, przedsiębiorczości, wsparcia kariery zawodowej. Nie musisz prowadzić własnego biznesu, by wziąć udział w wydarzeniu.

Nie zwlekajcie z mailami do nas i do zobaczenia!

Więcej o Konferencji

Majowy odsłuch Dyskusyjnego Klubu Płytowego

Fundacja Kultury bez Barier (Rock’AD’Roll) i Mazowiecki Instytut Kultury (Czytelnia Elektra) zapraszają na majowy Odsłuch w ramach Dyskusyjnego Klubu Płytowego! Tym razem posłuchamy przedpremierowo płyty ,,Konopnicka” nagranej przez The Pau i Bajzla na zamówienie MIK-u.

Podczas gdy nakład płyty będzie tłoczony z myślą o czerwcowej premierze, my odsłuchamy jednej z 5 płyt testowych, które zwyczajowo tłoczy się celem sprawdzenia jakości matryc.

Gościnią majowego spotkania będzie Paulina Dudek, ukrywająca się pod pseudonimem The Pau! Artystka, która tchnęła nowego ducha w twórczość Marii Konopnickiej i która młodzieńczą, punkową energią uczyniła wiersze poetki wyjątkowo aktualnymi!

W trakcie spotkania będziecie mogli kupić limitowany album ,,Konopnicka” w wersji na kasecie magnetofonowej.

 INFORMACJE PRAKTYCZNE:

  • Kiedy? 8 maja godz. 18:00
  • Gdzie? Czytelnia Elektra w Mazowieckim Instytucie Kultury
  • Dostępność? Zapewniamy: pętlę indukcyjną, tłumaczenie PJM, wydruki tekstów, dostępność architektoniczną. Wydarzenie jest dostępne dla osób z niepełnosprawnością wzroku.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Więcej o Odsłuchu

Grafika. Niebieskie, cieniowane tło. Napis: 4. Forum Pracuj w Kulturze. Wdrażanie rozwiązań HR do Instytucji Kultury. 26.04-7.05 Rejestracja na wydarzenia.

4. Forum Pracuj w Kulturze

Dołącz do nas podczas 4. Forum Pracuj w Kulturze organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury. Tematem tegorocznej edycji będzie: Wdrażanie rozwiązań HR do instytucji kultury. 

Nasza Fundacja opowie Wam zaś o tym, jak zatrudniać osoby z różnorodnymi potrzebami. 

Zapraszamy Was gorąco do zapisów, które właśnie wystartowały! Czas na zgłoszenia do 07.05. Link do rejestracji: REJESTRACJA

 INFORMACJE PRAKTYCZNE:

  • Forum odbędzie się 25 maja w Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu. Udział jest darmowy, a liczba miejsc ograniczona!
  • Wydarzenie kierowane jest głównie do: dyrektorów_ek, kierowników_czek, menedżerów_ek instytucji kultury oraz osób pracujących w dziale kadr i HR.
  • Swoje potrzeby dotyczące dostępności możesz zgłosić za pomocą formularza rejestracji.
  • Program spotkania dostępny pod linkiem: https://bit.ly/3oOVWba.

Do zobaczenia!

Więcej o Forum

Grafika z ogłoszeniem o castingu do międzynarodowego filmu. Czarne tło z białą obramówką. Na grafice biały napis: Casting do międzynarodowego filmu. Poszukiwany mężczyzna poruszający się na wózku. Wiek 30-50 lat. Kilka scen w języku angielskim. Warszawa. W prawym rogu grafiki znajduje się mężczyzna poruszający się na wózku. Uśmiecha się, gestykuluje.

CASTING DO MIĘDZYNARODOWEGO FILMU

Wiecie, że lubimy wspierać projekty wzmacniające reprezentację OZN w kulturze. Dlatego, gdy napisała do nas reżyserka castingu, która poprosiła o wsparcie w poszukiwaniach aktora do roli osoby z niepełnosprawnością, stwierdziliśmy bez wahania, że wchodzimy w to! 

Oto przed Wami oferta nie do odrzucenia i w dodatku płatna!

Poszukiwany jest mężczyzna:

  • poruszający się na wózku
  • w wieku 30-50 lat
  • z Warszawy lub z możliwością dojazdu do Warszawy
  • dobrze posługujący się językiem angielskim (do zagrania jest kilka scen w tym języku)
  • otwarty na nowe wyzwania (doświadczenie nie jest wymagane).

Jak się zgłosić?

Prześlij: swoje imię i nazwisko, zdjęcie, kilka zdań o sobie oraz numer kontaktowy na adres reżyserki castingu: kingakornak@gmail.com

Jeśli czujesz, że to okazja dla Ciebie, nie zwlekaj! A może znasz kogoś, kto idealnie pasowałby do tej roli? Przekaż mu koniecznie informację o castingu. 
 
Grafika. Granatowe tło, a na nim otwarta księga, z której wystrzeliwuje pięć kolorowych strumieni światła. W każdym strumieniu ukazują się inne postacie z animacji Disneya. U góry grafiki napis: Disney 100. Magiczna księga. Pokazy Fontann. Na dole grafiki napis: Pokazy inauguracyjne: 1-3 maja godz. 21:30.
 

Inauguracja pokazów „Disney 100 Magiczna Księga” w Multimedialnym Parku Fontann

1 maja Stołeczna Estrada rozpoczyna cykl pokazów w Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie. Po historii Bazyliszka, Warsa i Sawy czy Złotej Kaczki, przyszedł czas, by podążyć śladem bohaterów największych produkcji wytwórni Disney,
obchodzącej właśnie swoje stulecie.

W trakcie pokazów inauguracyjnych (1, 2 i 3 maja) na terenie Multimedialnego Parku Fontann zostanie
wydzielona specjalna, oznakowana strefa dla osób z niepełnosprawnościami. Będzie wyposażona w podest
dla osób na wózkach. Osoby niewidome i słabowidzące skorzystają z audiodeskrypcji, dostępnej
w aktualnościach na stronie: www.estrada.com.pl i zakładce https://estrada.com.pl/multimedialny_park/2023/, a osoby niesłyszące będą miały zapewnioną pętlę indukcyjną. W zakładce znajduje się również mapka dostępności. 

Harmonogram pokazów w Multimedialnym Parku Fontann:

  • Pokazy inauguracyjne:
    1-3 maja godz. 21:30
  • Program pokazów w Multimedialnym Parku Fontann (w każdy piątek i sobotę):
    maj, czerwiec, lipiec – godz. 21:30;
    sierpień – godz. 21:00;
    wrzesień – godz. 20:30.

Wstęp wolny.

UWAGA: Pętla indukcyjna i podest dla osób na wózkach będą dostępne jedynie w dniach 1-3 maja. Zaś audiodeskrypcja będzie dostępna od 30 kwietnia przez cały okres pokazów na stronie www Stołecznej  Estrady. 

Partnerzy: The Walt Disney Company Polska, Miejskie Zakłady Autobusowe, Wodociągi Warszawskie, Radio Eska. 

Audiodeskrypcję i pętlę indukcyjną zapewnia Fundacja Kultury bez Barier. 

Więcej o pokazach

Grafika kolażowa. Czarno-białe zdjęcie dzieci bawiących się na drążku. Prawdopodobnie jest to drążek od trzepaka. W tle abstrakcyjne kolorowe plamy.

Majówkowe warsztaty z projektowania orderów za pomocą długopisu 3D z PJM

Ośrodek Pamięć i Przyszłość z Centrum Historii Zajezdnia zaprasza na warsztaty z projektowania orderów za pomocą długopisu 3D z tłumaczeniem na Polski Język Migowy. Każdy z uczestników otrzyma długopis 3D, za pomocą którego będzie miał za zadanie zaprojektować na kartce własny order.

Informacje praktyczne:

Data: 1-3 maja, godz. 13:00-14:30,

Miejsce: Centrum Historii Zajezdnia, ul. Grabiszyńska 184, Wrocław.

Dla kogo?: Warsztaty od 8 roku życia.

Dostępność: tłumaczenie PJM, dostępność architektoniczna, dostępna toaleta i parking dla osób z niepełnosprawnością.

Wstęp i zapisy: Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona do 15 osób. Zgłoszenia do udziału w warsztatach pod adresem: lato@zajezdnia.org

Więcej o warsztatach

Grafika. Szare tło. Napis: Opowiadanie światów. Po lewej stronie szaro-czarne zdjęcie gałęzi drzew. Zdjęcie umieszone jest w okrągłej ramce. Pod napisem logotypy Fundacji Wielozmysły i Miasta Warszawa.

Rekrutacja do cyklu warsztatów skierowanych do młodych osób (15-22 lat) – ,,Opowiadanie światów”

Czy opowieści mogą pomóc uratować planetę? Czy wspólne tworzenie historii może być narzędziem zmiany?

Fundacja Wielozmysły rozpoczyna rekrutację do „Opowiadania światów”. Jest to cykl warsztatów dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością wzroku i ruchu. Celem projektu jest próba wyobrażenia sobie i opowiedzenia o optymistyczniejszych, ale jednocześnie realnych wizjach przyszłości. W trakcie „Opowiadania światów” będziemy poszukiwać historii, działań i myśli, które mogą nieść nadzieję w obliczu lokalnych
i globalnych kryzysów.

  • Wszystkie wydarzenia, w ramach projektu, są dostępne dla osób
    z niepełnosprawnością wzroku i niepełnosprawnością ruchową.
  • Warsztaty odbędą się w dwóch blokach: 20-21.05.2023 i 03-04.06.2023
    w Warszawie, głównie w Centrum Lokalnym Żoliborz.
  • Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www. Fundacji i profilu na Facebooku.
  •  Rekrutacja trwa do 4 maja, aby się zgłosić wypełnij formularz: https://bit.ly/3KVJ7mx. Do wykonania zgłoszenia nie jest wymagane konto Google. Liczba osób uczestniczących w projekcie jest ograniczona.
  • Projekt współfinansuje miasto stołeczne Warszawa.

„Opowiadanie światów” łączy działania edukacyjne i artystyczne. Projekt będzie się składał z cyklu dziewięciu warsztatów. Pierwsza, teoretyczna, część będzie wprowadzała wątki związane z tworzeniem narracji, relacjami człowiek – przyroda, nowymi technologiami, niepełnosprawnością i migracjami. W trakcie drugiej części przepracujemy artystycznie wybrane tematy. Odbędą się warsztaty performatywne, scenariuszowe i dźwiękowe. Efektem projektu będzie słuchowisko prezentujące bardziej optymistyczną wizję przyszłej społeczności.

Tytuł projektu nawiązuje do powieści Ursuli K. Le Guin – wybitnej pisarki science fiction, poetki i eseistki. Autorka uczy nas, że umiejętność wyobrażenia sobie świata innego niż ten, w którym żyjemy, ma kluczowe znaczenie w budowaniu zmiany – społecznej, kulturowej i każdej innej.

Dostępność warsztatów:
– Treści przekazywane na warsztatach oraz ich forma będzie dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością wzroku.
– Na warsztatach będzie obecny asystent osób z niepełnosprawnościami.
– Zapewniamy wsparcie w dotarciu na miejsce warsztatów.
– Wszystkie spotkania będą odbywać się w przestrzeniach dostępnych dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Warsztaty poprowadzą: Monika Matusiak, Iwo Kondefer, Paweł Ngei, Ulla Prussak, Dominika Wasilewska, Anna Bolewska i Jacek Szczepanek. Fundacja gwarantuje sobie prawo do zmiany osób prowadzących warsztaty.

„Opowiadanie światów” nie jest przestrzenią dla postaw homofobicznych, ksenofobicznych, seksistowskich, dyskryminujących osoby z niepełnosprawnościami i negujących katastrofę klimatyczną.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w wypełnieniu zgłoszenia napisz lub zadzwoń: adres mailowy: monika@wielozmysly.org, numer telefonu: 509 555 812. 

Fundacja Dostępnej Kultury Wizualnej – Wielozmysły to inicjatywa włączająca osoby z niepełnosprawnościami w odbiór oraz tworzenie sztuki. Od 2018 roku jej założycielki dążą do tego, żeby kultura stała się wrażliwa i otwarta na różnorodne potrzeby. Więcej informacji o fundacji i jej działaniach można znaleźć na stronie internetowej: www.wielozmysly.org

Logotyp Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Zaproszenie do udziału w badaniu naukowym: Polska adaptacja Skali Rozwoju Tożsamości Niepełnosprawności

Treść zaproszenia:

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w badaniu naukowym dorosłe osoby z niepełnosprawnością. Badanie prowadzone jest na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu pod kierunkiem dr Małgorzaty Rękosiewicz. Ma na celu opracowanie polskiej adaptacji testu mierzącego tożsamość niepełnosprawności.

Badanie polega na wypełnieniu kwestionariusza online i zajmuje około 20 minut.

Przystąpienie do badania oznacza świadomą zgodę na uczestnictwo w nim. Możliwe jest wycofanie się z udziału w badaniu w każdym momencie jego trwania. Wszystkie dane są anonimowe i zostaną objęte pełną ochroną danych osobowych zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami dotyczącymi ich przetwarzania. Wszystkie podane przez Państwa informacje zostaną wykorzystane tylko do analiz naukowych, a wyniki badania poddane będą jedynie analizie grupowej.

Dziękuję za poświęcony czas.

Z wyrazami szacunku,

dr Małgorzata Rękosiewicz

Link do badania: Badanie naukowe

 

KALENDARZ WYDARZEŃ DOSTĘPNYCH 

29 kwietnia, godz. 11:00-12:00 oraz 14:00-15:00 (termin do wyboru), Warszawa

„Josimowe koraliki” – koncerty przyjazne sensorycznie dla rodzin z dziećmi w spektrum autyzmu lub nadwrażliwością słuchową

Dostępność: wsparcie wolontariuszy, przestrzeń wyciszenia, ochronniki słuchu

Wstęp: bezpłatny, wymagana rezerwacja mailowo na adres: muzeumdostepne@polin.pl

Organizator: POLIN. Muzeum Historii Żydów Polskich. 

WIĘCEJ INFORMACJI

29 kwietnia, godz. 13:00, Wrocław

Oprowadzanie po wystawie „Precjoza wrocławskich bractw strzeleckich” z audiodeskrypcją

Dostępność: audiodeskrypcja 

Organizator: Muzeum Narodowe we Wrocławiu 

WIĘCEJ INFORMACJI

29 kwietnia, godz. 13:00, Warszawa

Zajęcia – Tańce Świata dla wózkersów

Zapisy: kontakt@domotwarty.com.

Dostępność: architektoniczna, możliwość tłumaczenia PJM (należy zgłosić taką potrzebę przy zapisach)

Organizator: Dom Otwarty

WIĘCEJ INFORMACJI

5 maja, godz. 19:00, Warszawa

Spektakl: Mój sztandar zasikał kotek. Kroniki z Donbasu – z audiodeskrypcją, napisami polskimi, tłumaczeniem na PJM

Dostępność: audiodeskrypcja, napisy polskie, tłumaczenie PJM 

Bilety: Bilety w ramach TR BEZ BARIER można zakupić on-line. Przysługują osobom z niepełnosprawnościami wraz z osobą towarzyszącą. Cena biletu – 20,00 zł. W celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt mailowy: bezbarier@trwarszawa.pl lub z kasą TR Warszawa, mail: kasa@trwarszawa.pl / tel. 505 283 185 / tel. 570 758 620.

Organizator: TR Warszawa

WIĘCEJ INFORMACJI

7 maja, godz. 15:00 – 17:00, Warszawa

Warsztaty aktorskie tłumaczone na Polski Język Migowy. Prowadzi Oskar Stoczyński.

Rezerwacja miejsc: Wstęp bezpłatny. Obowiązuje rezerwacja mailowo na adres: n.grzedzinska@powszechny.com lub tel.: 510 131 807.

Dostępność: tłumaczenie PJM 

Organizator: Teatr Powszechny 

WIĘCEJ INFORMACJI

9 maja, godz. 17:00, Warszawa

Czego nie widać w sztuce? I Spotkanie w Parku Rzeźby na Bródnie

Dostępność: chęć skorzystania z asysty w dotarciu na wydarzenie prosimy zgłaszać podczas zapisu.

Zapisy: muzeumdostepne@artmuseum.pl

Organizator: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

10 maja, godz. 17:00, Warszawa

Sztuka w całym spektrum I Spotkanie w Parku Rzeźby na Bródnie

Dostępność: omówienie planu i czasu zwiedzania, mała grupa (nie większa niż 10 osób), słuchawki wygłuszające lub zatyczki do uszu

Organizator: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

11 maja, godz. 12:00, Sopot

Inauguracja Miesiąca Różnorodności „Budowanie mostów między pokoleniami”

Dostępność: Zgłoś swoje potrzeby w zakresie dostępności w formularzu rejestracji. 

Rejestracja: https://odpowiedzialnybiznes.pl/rejestracja-na-inauguracje-miesiaca-roznorodnosci-2023/

Organizator: Karta Różnorodności w Polsce

WIĘCEJ INFORMACJI

11 maja, godz. 19:00, Warszawa

Spektakl: Stream – z audiodeskrypcją

Dostępność: audiodeskrypcja

Bilety: Bilety w ramach TR BEZ BARIER można zakupić on-line. Przysługują osobom z niepełnosprawnościami wraz z osobą towarzyszącą. Cena biletu – 20,00 zł. W celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt mailowy: bezbarier@trwarszawa.pl lub z kasą TR Warszawa, mail: kasa@trwarszawa.pl / tel. 505 283 185 / tel. 570 758 620.

Organizator: TR Warszawa

WIĘCEJ INFORMACJI

14 maja, godz. 11:00-14:00, Warszawa

„O mincerzach, kupcach i innych zapomnianych zawodach” – warsztaty dla rodzin z dziećmi z niepełnosprawnościami

Dostępność: Warsztaty są dostosowane w szczególności do potrzeb dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, sprzężoną, w spektrum autyzmu.

Wstęp: bezpłatny, wymagana rezerwacja mailowo na adres: muzeumdostepne@polin.pl

Organizator: POLIN. Muzeum Historii Żydów Polskich. 

WIĘCEJ INFORMACJI

18 maja, godz. 12:30, online

II blok Miesiąca Różnorodności 2023 „Budowanie mostów bez barier” [online]

Rejestracja: https://odpowiedzialnybiznes.pl/rejestracja-ii-blok-tematyczny-miesiaca-roznorodnosci-2023-online/

Organizator: Karta Różnorodności w Polsce

WIĘCEJ INFORMACJI

19 maja, godz. 19:00, Warszawa

Spektakl: Tom na wsi – z audiodeskrypcją i napisami polskimi

Dostępność: audiodeskrypcja, napisy polskie

Bilety: Bilety w ramach TR BEZ BARIER można zakupić on-line. Przysługują osobom z niepełnosprawnościami wraz z osobą towarzyszącą. Cena biletu – 20,00 zł. W celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt mailowy: bezbarier@trwarszawa.pl lub z kasą TR Warszawa, mail: kasa@trwarszawa.pl / tel. 505 283 185 / tel. 570 758 620.

Organizator: TR Warszawa

WIĘCEJ INFORMACJI

21 maja, godz. 11:00-14:00, Warszawa

„W królestwie Maciusia” – warsztaty dla rodzin z dziećmi z niepełnosprawnościami

Wstęp: bezpłatny, wymagana rezerwacja mailowo na adres: muzeumdostepne@polin.pl

Organizator: POLIN. Muzeum Historii Żydów Polskich. 

WIĘCEJ INFORMACJI

25 maja, godz. 10:00, Warszawa

„Budowanie mostów na przyszłość”. Gala finałowa Miesiąca Różnorodności

Rejestracja: https://odpowiedzialnybiznes.pl/budowanie-mostow-na-przyszlosc-rejestracja-na-gale-finalowa-miesiaca-roznorodnosci/

Organizator: Karta Różnorodności w Polsce

WIĘCEJ INFORMACJI

26 maja, godz. 19:00, Warszawa

Spektakl: Rodzina – z napisami polskimi

Dostępność: napisy polskie

Bilety: Bilety w ramach TR BEZ BARIER można zakupić on-line. Przysługują osobom z niepełnosprawnościami wraz z osobą towarzyszącą. Cena biletu – 20,00 zł. W celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt mailowy: bezbarier@trwarszawa.pl lub z kasą TR Warszawa, mail: kasa@trwarszawa.pl / tel. 505 283 185 / tel. 570 758 620.

Organizator: TR Warszawa

WIĘCEJ INFORMACJI

27 maja, godz. 19:00, Warszawa

Spektakl: Rodzina – z audiodeskrypcją i napisami polskimi  

Dostępność: napisy polskie

Bilety: Bilety w ramach TR BEZ BARIER można zakupić on-line. Przysługują osobom z niepełnosprawnościami wraz z osobą towarzyszącą. Cena biletu – 20,00 zł. W celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt mailowy: bezbarier@trwarszawa.pl lub z kasą TR Warszawa, mail: kasa@trwarszawa.pl / tel. 505 283 185 / tel. 570 758 620.

Organizator: TR Warszawa

WIĘCEJ INFORMACJI

 

W newsletterze promujemy także wydarzenia nadesłane do nas przez instytucje i organizacje z całej Polski. Nie odpowiadamy za ich realizację. Jeżeli masz uwagi dotyczące wydarzenia opisanego w newsletterze – skontaktuj się z jego organizatorem.

Jeśli chcesz anulować subskrypcję tego newslettera wyślij maila na adres: fundacja@kulturabezbarier.org o treści „Anulacja subskrypcji FKBB”