Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Artykuł

4
mar
2024

g/Głusi o Głuszy – spotkanie z Anną Goc

Grafika. Zielone tło, na nim biały napis: Mazowiecki Instytut Kultury i Fundacja Kultury bez Barier zapraszają na spotkanie z Anną Goc Głusi o ,,Głuszy”. Prowadzenie Daniel Kotowski. Fragmenty książki przeczyta Tomasz Kot. 8 lutego, godzina 18:30 - 20:30. Obok napisu książka Anny Goc ,,Głusza”.

O g/Głuchych nie opowie Wam lepiej nikt niż sami g/Głusi! Wie o tym Anna Goc, wiemy i my! Dlatego 8 lutego zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie autorskie, prowadzone w Polskim Języku Migowym wokół książki ,,Głusza”. Wydarzenie poprowadzi jeden z najciekawszych współczesnych g/Głuchych artystów. Podczas eventu nie zabraknie również ambasadora Fundacji Kultury bez Barier. Rozmowa będzie symultanicznie tłumaczona na język foniczny. 

[Zaproszenie w PJM – ZOBACZ!]

Fundacja Kultury bez Barier wraz z Mazowieckim Instytutem Kultury mają przyjemność zaprosić Was 8 lutego o godz. 18:30 do Mazowieckiego Instytutu Kultury na spotkanie: ,,g/Głusi o Głuszy” z Anną Goc, autorką głośnej książki pod tytułem: „Głusza”. 

Rozmowę poprowadzi g/Głuchy artysta i performer – Daniel Kotowski. A fragmenty książki przeczyta ambasador naszej Fundacji – Tomasz Kot. W spotkaniu weźmie również udział Monika Dobrowolska – przedstawicielka Instytutu Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego, członkini STPJM i lektorka PJM.

W trakcie wydarzenia będziemy dyskutować o książce „Głusza” oraz o sytuacji w środowisku osób g/Głuchych. Porozmawiamy o tym, jak autorka jako osoba słysząca wspiera środowisko niesłyszących oraz dowiemy się, od czego wszystko się zaczęło. 

Zachęcamy już teraz do nadsyłania pytań do autorki, na które odpowiemy w trakcie spotkania. Pytania w formie tekstowej lub vloga w PJM możecie nadsyłać do nas na adres: fundacja@kulturabezbarier.org

Na miejscu będzie możliwość zakupienia książki i zdobycia autografu autorki!

Więcej o książce przeczytasz tutaj: CZYTAJ!

DOSTĘPNOŚĆ: Wydarzenie prowadzone w Polskim Języku Migowym z jednoczesnym tłumaczeniem na język foniczny. Podczas rozmowy zapewnimy również napisy na żywo oraz pętlę indukcyjną.

ZAPISY: Wstęp bezpłatny. Obowiązkowe zapisy przez formularz: https://bit.ly/3jly9N6 lub tel. / SMS: 783 708 380, lub mailowo: kasa@mik.waw.pl

Zapraszamy!