Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Artykuł

21
kwi
2024

Spotkania przy kawie z Anią Żórawską

Kolorowa grafika. Tło podzielone na dwie połowy. Jedna większa jasnoróżowa z pomarańczowymi bohomazami i druga intensywnie zielona z białymi bohomazami. Pośrodku zdjęcie Ani Żórawskiej w kolorowym kimonie i z rozwianym włosem. Zdjęcie otoczone jest najpierw białą, później pomarańczową obwódką. U góry czarno-biały napis: Kawowanie. Na dole na czarnym tle biały napis: Zaproszenie.

Drodzy członkowie_inie społeczności Fundacji Kultury bez Barier! Zapraszamy Was na luźne i dostępne KAWOWANIE, czyli spotkania przy kawie z Anią Żórawską. Podczas spotkań chcielibyśmy poznać Wasze potrzeby i pragnienia dotyczące naszej działalności! 

Pierwsze dwa KAWOWANIA odbędą się w kawiarni Kawa Popularna na Pańskiej w piątek, 10 lutego, w dwóch przedziałach godzinowych: 10:30 – 12:30 oraz 17:30 – 19:30. Wybierz godziny, które bardziej Ci pasują i daj nam znać o nich w formularzu. Oczywiście, nie musisz przychodzić na całe 2 godziny. Ważne, żebyś pojawił_a się w wybranym przedziale czasowym :). Kawę i herbatę stawiamy oczywiście my!

ZAPISY:

Na spotkania przy kawie obowiązują zapisy przez formularz: ZAPISZ SIĘ!

DOSTĘPNOŚĆ ZAPEWNIANA PODCZAS SPOTKAŃ PRZY KAWIE:

  • pętla indukcyjna,
  • tłumaczenie PJM,
  • asysta dla osób niewidomych.

TREŚĆ ZAPROSZENIA ANI:

Zmieniamy się dla Was!
 
Mamy 10 lat. W tym czasie wydarzyło się wiele wspaniałych, ale i bardzo przykrych rzeczy wokół nas. Zmieniliśmy się my i Wy! Czujemy, że wiele nie wiemy, że potrzebujemy zmian w naszych działaniach i ofercie. Chcemy razem z Wami poszukać odpowiedzi na pytania:
  • Co kontynuować?
  • Czego już nie robić?
  • Czego robić więcej, a czego robić mniej?
Zapraszam Was na kawę!
 
Ania Żórawska
 
Jeśli masz pytania dotyczące spotkań, skontaktuj się z nami pod adresem: fundacja@kulturabezbarier.org.
 
Do zobaczenia!
_ _
Partnerem spotkań jest Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Dziękujemy Marcie Przasnek, koordynatorce ds. dostępności MSN-u, za pomoc w realizacji tego działania.