Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Artykuł

28
st.
2023

Mikołajkowy seans „Aladyna”

Baner. Kadr z filmu
Dodaj swoim Mikołajkom szczyptę dziecięcej magii! Przyjdź na bezpłatny, dostępny pokaz filmu "Aladyn" wyświetlany w ramach programu: "Rodzina kinomaniaków 2.0". Liczba miejsc ograniczona, zarezerwuj wejściówkę, wypełniając poniższy formularz. 
 
Fundacja Kultury bez Barier, Kino Elektronik i Disney Polska zapraszają 6 grudnia o godz. 10:00 do kina Elektronik na bezpłatny pokaz filmu "Aladyn". Seans odbędzie się z: audiodeskrypcją, napisami dla niesłyszących i tłumaczeniem na PJM. Aby zarezerwować bezpłatną wejściówkę, należy wypełnić formularz znajdujący się w treści artykułu. Liczba miejsc na seans jest ograniczona, nie zwlekaj!

Najważniejsze informacje:

 • Termin: 6 grudnia, godz. 10:00 - 12:00

 

 • Miejsce: Kino Elektronik, ul. gen. Zajączka 7, Żoliborz

 

 • Tytuł filmu: "Aladyn", Disney

 

 • Czas trwania: 2 godziny

 

 • Dostępność: audiodeskrypcja, napisy dla niesłyszących, tłumaczenie na PJM,  pętla indukcyjna.

 

 • Wstęp na pokaz jest bezpłatny po dokonaniu rezerwacji przez formularz:
  https://forms.gle/tPfaro9ZbGXFn312A
  lub SMSowo / telefonicznie:
  tel. / SMS: 603510554
  lub mailowo na adres: marta.matowicka@kulturabezbarier.org

Opis filmu:

Aladyn (Mena Massoud) to drobny rozrabiaka, który od dziecka wychowuje się wraz ze swoją małpką-kapucynką na ulicach miasta Agrabah. Młodzieniec nie wie, że tuż za pobliskimi murami wielkiego pałacu Sułtana, mieszka piękna
i urzekająca księżniczka Dżasmina (Naomi Scott), w której zakocha się od pierwszego wejrzenia. Kiedy ta żyjaca w dwóch różnych światach para, stanie się na tej samej drodze, Aladyn wie, że będzie musiał zrobić wszystko, aby zdobyć serce ukochanej.
 
Nie mając pojęcia kim jest nieznajoma, Aladyn przypadkiem trafia do pałacu i zostaje zamieszany w spisek okrutnego Dżafara. Chcąc nie chcąc w jego ręce wpada magiczna lampa oliwna przeznaczona dla czarnoksiężniczka, z której wyłania się rubaszny, niebieski Dżin (Will Smith). Swoją mocą spełnia on życzenie Aladyna i zamienia go w mężczyznę godnego miłości Dżasminy oraz szacunku Sułtana: Księcia Alego. Zdenerwowany Dżafar nie może jednak pozwolić, by ktoś stanął mu na drodze do objęcia tronu, dlatego zamierza przechytrzyć złodziejaszka i jego niebieskiego przyjaciela.

O projekcie "Rodzina kinomaniaków 2.0":

Seans odbywa się w ramach projektu "Rodzina kinomaniaków 2.0". "Rodzina kinomaniaków 2.0" to bezpłatne seanse bez barier dla całych rodzin! Cykl jest współfinansowany przez m.st. Warszawa.

Filmy wyświetlane są z audiodeskrypcją, napisami dla niesłyszących i tłumaczeniem na język migowy (w przypadku filmów dla dzieci). Na sali jest dostępna pętla indukcyjna. 
 
Zapraszamy wszystkich małych i dużych fanów Disneya! Każdego bez względu na stopień sprawności!