Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Artykuł

4
mar
2024

ZAPRASZAMY NA 7. CYKL KAWOWAŃ. Rozmowy z Anią Żórawską

Różowo - zielona grafika informacyjna. U góry napis: KawowAnie 7. Pod spodem dymek z tekstem: ZAPISZ SIĘ I POROZMAWIAJ Z NAMI! KawowAnie to rozmowy przy kawie z Anią Żórawską (prezeską Fundacji Kultury bez Barier) o potrzebach i wyzwaniach osób z niepełnosprawnościami oraz osób pracujących w obszarze zapewniania dostępności. Po środku grafiki osiem uśmiechniętych uczestników i uczestników KawowAń pozuje z kubkami Kawy. Na dole dymek z tekstem: Dostępność: dla osób poruszających się na wózkach, pętla indukcyjna, tłumaczenie PJM, asysta dla osób niewidomych. Data: 15 lutego, godz. 11:00-12:30 lub 17:30-19:00. Miejsce: Arteneum, ul. Radzymińska 121, Warszawa. Zapisy: link do formularza w treści wpisu. Obok logotyp Fundacji Kultury bez Barier.

KawowAnia to bezpieczna przestrzeń do wymiany myśli i doświadczeń pomiędzy osobami korzystającymi z dostępności, a osobami tę dostępność zapewniającymi. To także miejsce do rozmów o potrzebach osób, które na co dzień zajmują się lub pracują z osobami z niepełnosprawnościami i neuroatypowymi. Podczas spotkań dyskutujemy również o naszej Fundacji i przyszłych działaniach.

Dotychczas odbyło się 6 cykli KawowAń po 12 spotkań stacjonarnych w Warszawie oraz 2 cykle po 2 spotkania w formie online. Dzięki tym spotkaniom nadaliśmy naszym działaniom ludzką twarz. Wy mogliście poznać osoby, które stoją za działaniami, wydarzeniami naszej Fundacji, a my mieliśmy szansę poznać część z Was – czyli naszych odbiorców i osoby, którym bliskie są takie wartości jak – różnorodność, włączanie i widoczność. Dowiedzieliśmy się, czego nie wiecie o naszej Fundacji, poznaliśmy wasze potrzeby i zrozumieliśmy, co Was frustruje. Mieliśmy też okazję dotrzeć do zupełnie nowych osób. Dziękujemy za te spotkania i zapraszamy do zapisów na kolejne. 

Rozmowy prowadzi Ania Żórawska – prezeska Fundacji Kultury bez Barier, ekspertka ds. dostępności.

KOGO ZAPRASZAMY? 

  • Osoby, które uczestniczą (lub chcą uczestniczyć) w wydarzeniach z dostępnością dla osób z niepełnosprawnościami i neuroatypowych.
  • Osoby pracujące w obszarze zapewniania dostępności.
  • Rodziców i opiekunów osób z niepełnosprawnościami i neuroatypowych.
  • Osoby pracujące na co dzień z osobami z niepełnosprawnościami i neuroatypowymi.
  • Wszystkich, którym bliskie są takie wartości jak otwartość, różnorodność i inkluzywność (włączanie).

GDZIE I KIEDY SIĘ SPOTYKAMY ? 15 lutego w dwóch przedziałach czasowych do wyboru: od 11:00 do 12:30 lub od 17:30 do 19:00. Miejscem naszych rozmów będzie Arteneum (ul. Radzymińska 121, Warszawa).

JAK SIĘ ZAPISAĆ? Wypełnij formularz: ZAPISZ SIĘ!

DOSTĘPNOŚĆ WYDARZENIA: pętla indukcyjna, tłumaczenie na polski język migowy, asysta dla osób niewidomych, dostępność dla osób poruszających się na wózkach. Jeśli masz inne potrzeby – zgłoś je nam w formularzu.

KONTAKT: Jeśli masz pytania związane z dostępnością lub zapisałeś / zapisałaś się na wydarzenie i chcesz odwołać swoją rezerwację, napisz do nas mailowo na adres: rezerwacje@kulturabezbarier.org lub SMS pod numerem: 512 396 475

Nie zwlekaj i dołącz do nas!
_ _
Partnerem spotkania jest Arteneum.
– –
Na grafice uczestniczki i uczestnicy jednego z KawowAń, które odbyło się w 2023 roku w Popularna.cafe oraz prezeska FKBB – Ania Żórawska.