Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Warsztaty

29
wrz
2019

Język polski w 3D

Plakat projektu Język polski w 3D

Zapraszamy na wydarzenia związane z językiem polskim

Zarówno osoby pełnosprawne, jak i głuche (warsztaty i gra miejska), czy z niepełnosprawnością wzroku (spacer). Wszystkie wydarzenia odbywają się 29 września.
O godzinie 12:00 – warsztaty z języka polskiego „Siała baba mak…” w Centrum Łowicka, zapewniamy tłumaczenie na język polski foniczny
Więcej informacji i zapisy: link lub na mail: cfg@kulturabezbarier.org

O godzinie 12:00 – gra miejska „Język polski w 3D” w pobliżu Centrum Łowicka, zapewniamy tłumaczenie na język polski foniczny.
Dla uczestników gry i zwycięzców przewidziane nagrody. Wydarzenie jest dla osób powyżej 16 roku życia. Jeśli jesteś niepełnoletni/-a, możesz wziąć udział w grze, ale z opiekunem.
Więcej informacji i zapisy: link lub na mail: cfg@kulturabezbarier.org

O godzinie 13:00 odbędzie się spacer z audiodeskrypcją – Murale i street-art Nowej Pragi
Jaki jest współczesny język miasta? Jakie słowa, kolory i kształty znaczą mury stołecznych kamienic? Na co zwracają uwagę artyści, którzy umieszczają dzieła w galerii praskich ulic i podwórek? Zapraszamy na półtoragodzinny spacer z audiodeskrypcją, spacer śladami współczesnego języka sztuki ulicy.
Spotykamy się przy wyjściu ze stacji metra Szwedzka.
Udział w spacerze jest bezpłatny, prosimy jednak o zgłoszenie chęci przybycia. Rezerwacje przyjmuje Robert Więckowski: robert@kulturabezbarier.org

O godzinie 15:30 – warsztaty z języka polskiego „Gruba ryba” w Centrum Łowicka, zapewniamy tłumaczenie na język polski foniczny.
Więcej informacji i zapisy: link lub na mail: cfg@kulturabezbarier.org

Projekt dla:

Logo Narodowego Centrum Kultury i programu Ojczysty-dodaj do ulubionych
Wydarzenia są częścią projektu "Język polski w 3D" dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Ojczysty - dodaj do ulubionych 2019.

Dostępność

  • Audiodeskrypcja

  • Tłumaczenie na polski język migowy

  • Pętla indukcyjna

Gdzie

Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21, Warszawa

Termin

29 września 2019
godzina 12:00

Cena biletu

Wstęp wolny