Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Teatr

2
paź
2020

Teatrosfera bez barier online – „Przyszedł mężczyzna do kobiety”

Zdjęcie ze spektaklu. Kobieta nachyla się do mężczyzny, drapie go po nosie.

Wraz z Mazowieckim Instytutem Kultury  zapraszamy do obejrzenia nagrania spektaklu „Przyszedł mężczyzna do kobiety”.
Spektakl jest realizowany w ramach projektu „Teatrosfera bez barier. Akt II” i jest częścią programu Festiwalu Kultury bez Barier.

Spektakl z napisami dla niesłyszących, audiodeskrypcją i tłumaczeniem na PJM będzie dostępny w dniu 2 października od godziny 19:00.

 

Opis spektaklu:

Nie ma bardziej uniwersalnego i zarazem banalnego tematu niż miłość, lecz chociaż wszystkie historie miłosne wydają się podobne, każda z nich jest inna.

W sztuce Złotnikowa poznajemy historię Diny i Wiktora – zwykłą a zarazem niezwykłą, komiczną i dramatyczną, zabawną i smutną… jak samo życie. Oboje po przejściach i z przeszłością, oboje samotni, rozżaleni i spragnieni ciepła, bliskości oraz szczęścia u boku innej osoby. Pozornie inni, niepasujący do siebie, ale jakże podobni w poszukiwaniu prawdziwego uczucia. Czy im się uda? Czy przypadkowa znajomość przerodzi się w coś więcej a jedno spotkanie będzie początkiem nowego, prawdziwego związku? Sztuka nie daje oczywistych odpowiedzi, ale niesie nadzieję i pozostawia nas z wiarą, że na miłość nigdy nie jest za późno.

Występują: Anna Wojton, Waldemar Leon Charewicz

 

Jak oglądać?

Spektakl będzie dostępny na kanale Teatru Mazowieckiego na platformie YouTube. 

Wersja z PJM
Wersja z NAPISAMI
Wersja z AUDIODESKRYPCJĄ

Projekt dla:

Logo MKIDN
Udogodnienia do spektaklu zostały przygotowane w ramach projektu „Teatrosfera bez barier. Akt drugi”. Projekt jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dostępność

  • Audiodeskrypcja

  • Napisy dla niesłyszących

  • Tłumaczenie na polski język migowy

Gdzie

online

Termin

2 października 2020
godzina 19:00

Cena biletu

Wstęp wolny