Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Inne

21
paź
2021

Rock’Ad’Roll: koncert Meli Koteluk z tłumaczeniem na PJM

Plakat zapowiadający koncert Meli Koteluk. Na kolorowym tle znajduję się zdjęcie artystki ubranej w srebrną kreację, logo projektu Rock`AD`Roll oraz napisy: Koncert z tłumaczeniem na polski język migowy, napisami na żywo i pętlą indukcyjną z ikonkami graficznymi. Poniżej napis: 21 października 19:00 na żywo w Narodowym Centrum Piosenki Polskiej w Opolu oraz ikonki dotyczące streamingu na facebooku projektu Rock`AD`Roll oraz facebooku i kanale na You Tube Fundacji Kultury Bez Barier. W prawym dolnym rogu logotypy Fundacji Kultury bez Barier, Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu, Fundacji Akademia Młodych Głuchych i agencji Arto Music&Media oraz informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Rock’AD’roll przedstawia: Mela Koteluk w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu.

21 października artystka wystąpi w kameralnym koncercie wspólnie z Tomkiem SERKIEM Krawczykiem.
Koncert  Meli Koteluk organizowany w ramach projektu Rock’AD’Roll będzie transmitowany online na kanałach Youtube i Facebook Fundacji Kultury Bez Barier oraz Rock’AD’Roll. Tłumacze Fundacji Kultury Bez Barier przygotowali przekład utworów na polski język migowy.

Mela Koteluk popularność zyskała m.in. za sprawą świetnie przyjętego albumu „Spadochron”, który ukazał się w 2012 r. Drugi album „Migracje”, wydany w 2014 r., ugruntował pozycję wokalistki, osiągając status podwójnej platynowej płyty i powtarzając sukces jej debiutanckiego krążka. W 2018 r. ukazała się trzecia płyta artystki „Migawka”, która pokryła się złotem i została wyróżniona Fryderykiem 2019.
Ostatnie wydawnictwo z 24 lipca 2020 roku to album „Astronomia poety. Baczyński” powstały we współpracy z zespołem Kwadrofonik. Album został nagrodzony Fryderykiem 2021 w kategorii “Album Roku Muzyka Poetycka”.

 

 

Projekt dla:

Dostępność

  • Napisy dla niesłyszących

  • Tłumaczenie na polski język migowy

  • Pętla indukcyjna

Gdzie

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu oraz online

Termin

21 października 2021
godzina 19:00

Cena biletu

Wstęp wolny