Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Film

21
wrz
2021

Zapraszamy na konferencję prasową 9. Festiwalu Kultury bez Barier

Plakat konferencji prasowej 9. Festiwalu Kultury bez Barier, data: 21 września o godzinie 11:00.
30 września startuje wielkie święto dostępnej kultury Festiwal Kultury Bez Barier. Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej, czyli zarówno online, jak i offline. W tym roku organizatorzy festiwalu stawiają na relacje. Stąd hasło promocyjne „MOŻESZ być blisko”. Blisko drugiego człowieka, kultury i natury!

 

– Festiwal jest od zawsze potężną dawką dostępnej kultury, dostępnej dla wielu – mamy nadzieję, że dla każdego. Bez względu na rodzaj i stopień niepełnosprawności lub jej brak, sytuację rodzinną, możliwości ekonomiczne, miejsce zamieszkania, pochodzenie, wiek i płeć każdy może w jego bogactwie znaleźć coś dla siebie – zapowiadają Anna Żórawska i Robert Więckowski z Fundacji Kultury Bez Barier.

Program 9. edycji zostanie zaprezentowany 21 września o godzinie 11:00, podczas konferencji prasowej, która odbędzie się na skwerze kpt. Stanisława Skibniewskiego „Cubryny” przy Muzeum nad Wisłą, filii Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

O idei dostępności porozmawiamy przy wspólnym stole, podczas wspólnego porannego posiłku.

W wydarzeniu wezmą udział Aldona Machnowska-Góra, Zastępczyni Prezydenta m.st. Warszawy, Donata Kończyk i Kamila Wróblewska z miejskiego Wydziału Dostępności oraz organizatorzy i partnerzy festiwalu.

 

Potwierdzenie obecności:
Anna Cygankiewicz

a.cygankiewicz@teatrochoty.pl

Projekt dla:

Dostępność

  • Audiodeskrypcja

  • Tłumaczenie na polski język migowy

Gdzie

Przy Muzeum nad Wisłą, Warszawa, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 22

Termin

21 września 2021
godzina 11:00

Cena biletu

Wstęp wolny